aetka | Zostań Partnerem
Telefonia. Internet. Nawigacja.
Telefonia. Internet. Nawigacja.
19762
page,page-id-19762,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Zostań Partnerem

AETKA JAKO SIEĆ NALEŻĄCA DO GRUPY KOMSA, OFERUJE PRZEJRZYSTY PROCES REJESTRACJI NOWYCH PARTNERÓW NA PLATFORMIE B2B

Na każdym etapie służymy pomocą oraz doradztwem pod adresem email: aetka@aetka.pl

01. ZOSTAŃ KLIENTEM KOMSA

Pobierz i wypełnij formularz rejestracyjny klienta KOMSA Polska oraz formularz rejestracyjny do platformy zakupowej eKOMSA.

02. WYSYŁKA DOKUMENTÓW

Przygotowane dokumenty (wypełnione formularze oraz skan potwierdzonej przez urząd skarbowy deklaracji VAT-7 lub VAT-7K, złożonej za ostatni okres rozliczeniowy) prześlij drogą mailową na adres rejestracja@ekomsa.pl

03. WERYFIKACJA DOKUMENTÓW

Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz indywidualny kod kontrahenta, login i hasło. Od teraz ciesz się komfortem zakupów.

04. ZOSTAŃ PARTNEREM AETKA

Skontaktuj się z nami w celu podpisania umowy partnerstwa. Adres email aetka@aetka.pl lub telefon +48713311701

Platforma eKOMSA umożliwia bezpośredni i szybki dostęp do serwisu informacyjnego o działalności spółki i produktach dostępnych w KOMSA Polska. Tu znajdą Państwo najświeższe informacje o nowościach, promocjach, cenowych hitach, akcjach wizerunkowych oraz newsy z najważniejszych wydarzeń firmowych. Platforma umożliwia zamawianie towarów, generowanie aktualnych cenników, a wkrótce zostanie wzbogacona o dodatkowe funkcjonalności bardzo przydatne w codziennej współpracy.

 

Korzystanie z internetowego sklepu pozwoli Państwu zaoszczędzić czas, swobodnie przeglądać ofertę produktową i śledzić na bieżąco aktywności wspierające Państwa w zakupach. Aplikacja eKOMSA zapewnia dostęp do najaktualniejszej oferty i natychmiastową informację o dostępności wybranego asortymentu.