aetka | ALLVIEW Mobile – gadżety, które inspirują!
Telefonia. Internet. Nawigacja.
Telefonia. Internet. Nawigacja.
21941
single,single-post,postid-21941,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

ALLVIEW Mobile – gadżety, które inspirują!

allview_grafika_do_newsa

ALLVIEW Mobile – gadżety, które inspirują!

Sieć partnerska aetka ponownie rozszerza asortyment.

ALLVIEW to europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 11 lat. Urządzenia Allview cechuje przyjazny interfejs, atrakcyjny design oraz najnowsze rozwiązania techniczne. Producent oferuje użytkownikom swoich urządzeń 24 miesięczny serwis door-to-door, w dwóch niezależnych, autoryzowanych centrach serwisowych. 

Szerokie spektrum urządzeń producenta pozwoli każdemu klientowi na znalezienie właściwego, dopasowanego do jego potrzeb urządzenia. Warto zapoznać się z ofertą marki ALLVIEW, która bazuje na  różnorodnych parametrach produktów – zaczynać od przekątnej ekranu, przechodząc przez procesor, pojemność baterii, obudowę, a kończąc na rozdzielczości aparatu.

Wszystkie urządzenia ALLVIEW posiadają licencję Google, która gwarantuje nieograniczony dostęp do serwisów i aplikacji systemu Android, oraz aktualizacje do nowszych wersji oprogramowania w przyszłości.

Przy zakupie produktów marki ALLVIEW Partnerzy aetka otrzymują dodatkowo od sieci wsparcie w działaniach marketingowych na ich lokalnym rynku.