aetka | Twój Dom zacznie być smart – AVM FRITZ! DAY
Telefonia. Internet. Nawigacja.
Telefonia. Internet. Nawigacja.
21240
single,single-post,postid-21240,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Twój Dom zacznie być smart – AVM FRITZ! DAY

avm_fritz_day_wordpress

Twój Dom zacznie być smart – AVM FRITZ! DAY

aetka wraz z firmą AVM w dniu 08 czerwca 2016 spotyka się we Wrocławiu ze swoimi Partnerami oraz Kontrahentami na konferencji AVM FRITZ! DAY.  Sieć domowa, sieć ujarzmiona – produkty, które otwierają drzwi do bezprzewodowego świata sieci domowej. Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania prelekcji wskazującej najlepsze rozwiązania dla sieci domowej.

Wszystkie urządzenia AVM FRITZ! są w pełni spolonizowane – co oznacza, że funkcjonalny i bezpieczny system FRITZ!OS jest przetłumaczony na język polski. W opakowaniu produktu nie zabraknie również  bogatych opisów i dokumentacji w języku polskim.

Dodatkowo routery FRITZ!Box I seria urządzeń bezprzewodowych FRITZ!WLAN objęta jest 5 letnią gwarancją.

Dzięki produktom z rodziny FRITZ! firma AVM jest wiodącym producentem urządzeń szerokopasmowych do obsługi połączeń DSL, kablowych, LTE i światłowodowych zarówno w Niemczech, jak i w Europie. Produkty Smart Home bazujące na standardach WLAN, DECT i Powerline zapewniają inteligentną i wygodną sieć domową. System operacyjny FRITZ!OS umożliwia łatwą obsługę wszystkich produktów FRITZ! Bezpłatne aktualizacje umożliwiają dodanie nowych funkcji i uzyskanie wyższego poziomu bezpieczeństwa.

Poznaj produkty firmy AVM – Twój Dom zacznie być smart.