aetka | Bezpieczny Telefon z usługą mySafety
Telefonia. Internet. Nawigacja.
Telefonia. Internet. Nawigacja.
20947
single,single-post,postid-20947,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Bezpieczny Telefon z usługą mySafety

mySafety_logo

Bezpieczny Telefon z usługą mySafety

W dzisiejszych czasach urządzenia mobilne służą nie tylko do rozrywki, ale także do pracy i komunikacji ze światem. Zgubienie lub kradzież drogiego smartfona czy tabletu wiąże się nie tylko ze stratami finansowymi, ale także utratą ważnych danych, poufnych informacji, zdjęć czy filmów. W związku z tym niebezpieczeństwem, firma przygotowała rozwiązanie, które pomoże w odzyskaniu sprzętu.

Według statystyk firmy mySafety, rocznie co piąty Polak traci telefon komórkowy – przy czym w 42 procentach dzieje się to w wyniku kradzieży, a aż 58 procentach – zagubień.

Skutecznym wsparciem w tym zakresie może się okazać pakiet Bezpieczny Telefon: ochrona i pomoc w odnalezieniu zagubionego lub skradzionego urządzenia mobilnego. W przypadku utraty sprzętu, dzięki rozwiązaniu telefon zostaje zdalnie zablokowany wraz z kartą SIM, a przy uruchomionej transmisji danych w urządzeniu, możliwe jest jego zlokalizowanie – co znacznie przyspiesza proces odzyskania sprzętu.

Aplikacja mySafety Mobile współpracująca z każdym typem systemu Android, umożliwia zdalne blokowanie smartfona oraz tabletu na poziomie systemu operacyjnego, jak również samodzielną blokadę przez użytkownika na stronie internetowej usługi oraz dokładną geolokalizację urządzenia na podstawie współrzędnych WiFi/GPS/IP. W przypadku systemu operacyjnego iOS/Windows Phone, mySafety oferuje e-sticker, będący elektroniczną wersją hologramu, pełniącego funkcję identyfikacji. Rozwiązanie to doskonale uzupełnia usługi geolokalizacji, stanowiące integralną część urządzeń Apple. Usługa mySafety e-sticker pełni funkcje prewencyjne i zabezpiecza sprzęt na wypadek jego utraty, oferuje również wsparcie całodobowego Działu Obsługi Klienta pod numerem 800 800 110, gdzie Konsultanci mySafety natychmiast po zgłoszeniu zablokują kartę SIM oraz sam aparat, zabezpieczając go przed niepowołanym użyciem. To rozwiązanie jest odpowiedzią na niepokojące statystyki, które dowodzą, że większość zgubionych przedmiotów pozostaje po prostu niezidentyfikowana.

mySafety

Dla maksymalizacji bezpieczeństwa sprzęt może zostać dodatkowo wyposażony w fizyczny hologram do umieszczenia na samym urządzeniu. Specjalny numer ID hologramu oraz szczegółowa instrukcja dla znalazcy, znacznie skracają czas odzyskania smartfona czy tabletu. Każdy znalazca urządzenia zabezpieczonego aplikacją lub hologramem, otrzymuje nagrodę pieniężną wypłacaną przez mySafety. Wystarczy, że zadzwoni pod całodobowy, bezpłatny numer Centrum Alarmowego mySafety 800 800 110 i poda numer hologramu odnalezionego sprzętu.

Aby pakiet poprawnie działał, po jego zakupie niezbędna jest rejestracja, której można dokonać za pomocą formularza na stronie internetowej firmy mySafety: www.mysafety.pl  bądź telefonicznie: 800 800 110 lub 22 539 49 00.

mySafety to międzynarodowa firma specjalizująca się w dostarczaniu wyspecjalizowanych usług w dziedzinie ochrony tożsamości, efektywnego blokowania kart i dokumentów, zabezpieczania oraz odzyskiwania kluczy i sprzętu multimedialnego, a także zwierząt. Jest obecna na polskim rynku od 2004 roku. W ciągu dziesięciu lat funkcjonowania zaufało jej już ponad 4 mln klientów, dla których chroni obecnie ponad 8 mln przedmiotów i 1 mln zwierząt.

Rozwiązania MySafety dostępną są oczywiście w sklepach aetka. Nasi Doradcy pomogą wybrać optymalne rozwiązanie, które skutecznie zabezpieczy Państwa urządzenie mobilne!