aetka | Eleganckie prezenty! Super zestaw tylko w aetka!
Telefonia. Internet. Nawigacja.
Telefonia. Internet. Nawigacja.
20967
single,single-post,postid-20967,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Eleganckie prezenty! Super zestaw tylko w aetka!

gazetka materialy-03

Eleganckie prezenty! Super zestaw tylko w aetka!

Jedyna taka oferta w Polsce, dostępna w sklepach aetka.

Listę punktów znajdą Państwo poniżej.

gazetka_grudzień.indd

(1) Oferta dostępna jest pod warunkiem zakupu startera Virgin Mobile, startera MySafety i usługi Virgin Mobile za łączną kwotę 20 zł. Szczegóły oferty określone są w regulaminie promocji dostępnym u sprzedawcy. Oferta BEZ LIMITU odnosi się do rozmów, SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce oraz internetu. Internet nielimitowany – ograniczona jest tylko szybkość transmisji danych po wykorzystaniu pakietu 5 GB.
(2) W ramach umowy kredytu ratalnego i umowy o limit kredytowy i o kartę kredytowa zbliżeniowa MasterCard dla całkowitej kwoty kredytu ratalnego w wysokości 1368,00 zł, spłacanego w 24 równych ratach, w wysokości 57,00 zł każda, oprocentowanie nominalne wynosi 0,00 %, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0,00 %, całkowita kwota do zapłaty: 1368,00 zł, całkowity koszt kredytu: 0,00 zł (z ubezpieczeniem kredytowym: 0,00 zł, prowizja za zawarcie umowy 0,00, odsetkami: 0,00 zł). Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla całkowitej kwoty Kredytu w Karcie Kredytowej na www.sygmabank.pl. Stan na dzień 30.11.2015 r. Szczegóły dostępne w sklepach aetka wg listy na ostatniej stronie. Sklepy Partnerskie aetka umocowane sa do dokonywania w imieniu Sygma Bank Polska SA następujących czynności faktycznych i prawnych: świadczenie usług pośrednictwa w zakresie zawierania i wykonywania Umów Kredytowych.