aetka | ZTE – nowy producent w ofercie sieci partnerskiej aetka.
Telefonia. Internet. Nawigacja.
Telefonia. Internet. Nawigacja.
21781
single,single-post,postid-21781,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

ZTE – nowy producent w ofercie sieci partnerskiej aetka.

zte-aetka-news-gfx

ZTE – nowy producent w ofercie sieci partnerskiej aetka.

Z początkiem miesiąca października aetka i ZTE rozpoczęły współpracę sprzedaży i promocji urządzeń producenta w sieci partnerskiej aetka.

ZTE to jedna z największych firm telekomunikacyjnych na świecie, oferujących nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne i dostęp do internetu w technologiach GSM, 3G, WCDMA, CDMA, SCDMA, WiMAX, SDH, ADSL, PSTN, UMTS, LTE. ZTE współpracuje z ponad 230 największymi dostawcami i dystrybutorami w blisko 160 krajach. Producent aspiruje do bycia wiodącą marką w segmencie urządzeń 4G oraz ma ambicje kształtować przyszłość inteligentnych telefonów. W szerokiej ofercie producenta znaleźć można m.in. telefony komórkowe, smartfony, tablety, modemy ADSL, sprzęt sieciowy jak również zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne (np. IMS, VAS).
Umowa dystrybucyjna z ZTE jest rozszerzeniem, trwającej już od 2014 roku współpracy producenta z Grupą KOMSA Polska, w ramach, której realizowany jest ogólnopolski serwis urządzeń vendora, prowadzony przez autoryzowany serwis naprawczy w-support.pl Sp. z o.o.

Zapraszamy do odwiedzin naszych punktów partnerskich aetka.

Tags:
, , ,