aetka | ACME
Telefonia. Internet. Nawigacja.
Telefonia. Internet. Nawigacja.
20656
single,single-portfolio_page,postid-20656,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

ACME

„ACME Group”

„ACME Group” to spółka holdingowa zarządzająca przedsiębiorstwami grupy ACME. Grupa przedsiębiorstw ACME jest jednym z liderów sprzedaży hurtowej sprzętu technologii informacyjnych i telekomunikacyjnych oraz czołowym dystrybutorem filmów w krajach bałtyckich. Obecnie grupę przedsiębiorstw ACME tworzy 29 przedsiębiorstw na Litwie, ‎Łotwie, w Estonii, Rosji, Gruzji, Armenii, Polsce, na Białorusi. Skonsolidowane obroty „ACME Group” w 2013 r. przekroczyły 700 milionów litów. W grupie przedsiębiorstw ACME jest zatrudnionych ponad 450 pracowników.

 

„ACME Europe”
„ACME Europe” jest jednym z przedsiębiorstw tworzących „ACME Group”. Firma powstała w 1998 roku. Na przestrzeni 16 lat działalności staliśmy się jednym z największych producentów akcesoriów komputerowych, drobnego sprzętu AGD oraz oświetlenia w regionach Europy Wschodniej i Środkowej. „ACME Europe” jest również przodującym autoryzowanym dystrybutorem dobrze znanych na świecie marek (np.: SanDisk, Verbatim, Belkin, Intenso, Golla, Elecom, Adata, Jabra, MIO, Freecom, Bandridge, Aula).

 

Kategorie artykułów ACME

• Elektronika oraz akcesoria komputerowe
• Drobny sprzęt AGD
• Oświetlenie

 

Marka ACME to około 30 grup produktów – ponad 300 różnych artykułów. W celu zaspokojenia wahających się potrzeb klientów zgodnie z ich aktualnymi możliwościami stworzyliśmy dwie różne linie produktów.
Osoby wytrwale dążące do szybkiego komfortowego życia w przystępnej cenie spełnią swoje oczekiwania, wybierając linię „Right now”. Z kolei stylowi, prowadzący aktywny tryb życia mieszkańcy miast znajdą swoje ulubione produkty w linii „Urban harmony”.