aetka | ALAN
Telefonia. Internet. Nawigacja.
Telefonia. Internet. Nawigacja.
20663
single,single-portfolio_page,postid-20663,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

ALAN

Alan Telekomunikacja to spółka z udziałem polskiego i włoskiego kapitału, istniejąca na rynku radiokomunikacyjnym od 1993. Jest członkiem światowej grupy MIDLAND, której rdzeniem jest włoska korporacja CTE a wiodącym produktem są radiotellefony CB. Mrki handlowe to Alan, Midland oraz Albrecht. Korporacja posiada swoją główna siedzibę i laboratoria techniczne w Reggio Emilia, ale korzysta z wiedzy i doświadczenia swoich członków z krajów Europy, Stanów Zjednoczonych i Hongkongu.

 

Jest przedstawicielem firmy Sirio Antenne srl, produkującej anteny nadawczo-odbiorcze od 1972 r. Bardzo starannie wykonane wyroby pracują w wielu użytecznych zakresach częstotliwości od 27 MHz (CB) aż do częstotliwości 2,4 GHz wykorzystywanej np. przy bezprzewodowym dostępie do internetu.

 

Ściśle współpracuje z niemiecką firmą Telegärtner dostarczając na polski rynek wytwarzane przez nią profesjonalne złącza do kabli koncentrycznych.

 

Alan Telekomunikacja w 2008 r. zakupiła spółkę Carlberg-Satcom i tym samym została poważnym dostawcą materiałów do budowy profesjonalnych systemów GSM/UMTS/LTE i nadajników radiowych FM. Współpracuje z takimi potentatami jak Andrew, Commscope, Kathrein, Fimo, a odbiorcami są operatorzy komórkowi i integratorzy systemów telekomunikacyjnych.