aetka | KIANO
Telefonia. Internet. Nawigacja.
Telefonia. Internet. Nawigacja.
20682
single,single-portfolio_page,postid-20682,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

KIANO

Inspirujesz nas do szukania rozwiązań, które odpowiadają Twoim rzeczywistym potrzebom i oczekiwaniom. Dlatego u podstaw wszystkich naszych urządzeń jest triada: design – przystępność cenowa – jakość.

 

Łączymy polską duszę z nowoczesnymi trendami, zaskakując największych producentów podczas światowych targów komputerowych i elektronicznych. Dziękujemy – to także dzięki Tobie jesteśmy czołowym producentem tabletów na polskim rynku.

 

Każdy nasz tablet to tak naprawdę Twój tablet, bo tworząc je, zaczynaliśmy od Ciebie – od osoby, w której ręce trafi. Za każdym razem analizujemy potrzeby, oczekiwania, co sprawi Ci radość, a co Cię może rozczarować. To, co mogłoby Ci przeszkadzać, eliminujemy, pozostawiając przyjemność, jaka płynie z korzystania ze sprzętu dostosowanego do trybu życia.

 

Jak udaje nam się stosować takie podejście w biznesie? Nasza firma to nie tylko urządzenia, podzespoły… To przede wszystkim ludzie, którzy Cię rozumieją.