aetka | KRUSELL
Telefonia. Internet. Nawigacja.
Telefonia. Internet. Nawigacja.
20683
single,single-portfolio_page,postid-20683,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

KRUSELL

Firma Krusell powstała w 1991 roku na przedmieściach Göteborg’a w Szwecji. Swoje produkty oferuje na terenie całego świata i jest aktualnie jedną z najstarszych oraz najbardziej renomowanych firm produkujących etui. Na rynku futerałów do urządzeń mobilnych zadebiutowali wraz z premierą pierwszego telefonu komórkowego firmy Nokia w 1994 roku. Od tego momentu Krusell nieprzerwanie tworzy jedne z najlepszych i najbardziej atrakcyjnych pokrowców na rynku. Produkty tej firmy cechuje przemyślane wzornictwo i najwyższa jakość wykonania. Krusell to jedna z nielicznych firm, która przy masowej produkcji zachowuje wysoką jakość produktów i korzysta z najlepszych dostępnych surowców. Na pozytywne opinie Klientów firma zasłużyła sobie latami wytężonej pracy i wyjątkowym podejściem do swoich wyrobów.

 

Obecnie Krusell oferuje swoje etui do urządzeń takich marek jak: Apple, HTC, Samsung, Sony, Nokia i wielu innych. W portfolio marki znajdują się również futerały uniwersalne, etui wodoodporne oraz torby do notebooków. Na wszystkie produkty Krusell udzielana jest dożywotnia gwarancja!!