aetka | PRESIDENT
Telefonia. Internet. Nawigacja.
Telefonia. Internet. Nawigacja.
20713
single,single-portfolio_page,postid-20713,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

PRESIDENT

President Electronics Poland Sp. z o.o. jest firmą obecną na rynku radio- i telekomunikacyjnym od 1990 roku. Swoją działalność rozpoczęła jako wyłączny dystrybutor radiotelefonów, anten i akcesoriów na pasmo 27 Mhz (CB radio) firmy PRESIDENT, mającej swoją siedzibę w południowej Francji.

 

President Electronics prowadzi szeroko rozumiane usługi radio- i telekomunikacyjne takie jak:

– sprzedaż urządzeń radiokomunikacyjnych (27,30-52,136-174,300-350,400-470 MHz)
– serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz montaż radiotelefonów i anten

 

Urządzenia radiokomunikacyjne firmy PRESIDENT to wysoce niezawodne przewoźne i bazowe radiotelefony o najnowocześniejszych parametrach, które umożliwiają bezprzewodową łączność pomiędzy użytkownikami.

 

Urządzenia firmy President pracują wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka i niezawodna łączność radiowa, tj. w usługach, przy ratowaniu życia, w walce z przestępczością i w biznesie. Radiotelefony umożliwiają efektywniejszą komunikację między ludźmi.

 

PRESIDENT zdobył pozycję cenionego producenta radiotelefonów dla wielu instytucji: policji, wojska, straży pożarnej, służby granicznej oraz szerokiej gamy przedsiębiorstw transportowych, taksówkowych, budowlanych, kurierskich, agencji ochrony mienia oraz służb ratownictwa: górniczego, chemicznego i górskiego.