aetka | YOTAPHONE
Telefonia. Internet. Nawigacja.
Telefonia. Internet. Nawigacja.
20707
single,single-portfolio_page,postid-20707,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

YOTAPHONE

Yota Devices to prywatne przedsiębiorstwo międzynarodowe zajmujące się opracowywaniem i produkcją zaawansowanych urządzeń LTE, takich jak smartfony, modemy i routery. YotaPhone, pierwszy na świecie stale aktywny smartfon z podwójnym wyświetlaczem, skonstruowany przez firmę YotaDevices, jest obecnie sprzedawany na 20 rynkach europejskich, we Wspólnocie Niepodległych Państw i na Bliskim Wschodzie. Od czasu wejścia na rynek w 2009 roku firma Yota Devices sprzedała ponad 3 miliony urządzeń z funkcją łączności 4G. Centrala firmy znajduje się Moskwie, a biura w Finlandii, Singapurze i w Niemczech.
W 2013 r. telefon YotaPhone pierwszej generacji zdobył dwie prestiżowe nagrody: nagrodę na festiwalu Cannes Lions w kategorii Innowacje oraz nagrodę Best of CES przyznawaną przez portal Cnet.

 

Według wiodących międzynarodowych mediów z dziedziny biznesu i technologii telefon YotaPhone następnej generacji królował w 2014 r. w zestawieniu najlepszych i najbardziej innowacyjnych gadżetów przedstawionych na kongresie MWC.